Historie 


Společnost byla založena v roce 1992 jako stavební společnost. O dva roky později zakoupením objektu bývalé "sekyrkárny" v Horním Kostelci připojila ke své činnosti kovárenskou výrobu. Významné investice jsme provedli v oboru stavebním v roce 2004 a 2005 vybudováním technického, mechanizačního a skladovacího zázemí.

 

V roce 2011 jsme otevřeli novou administrativní budovu pro správu a vedení společnosti. V roce 2023 byla společnost rozdělena na dvě samostatné společnosti a to na STAKO Červený Kostelec s.r.o. (obor stavební) a STAKO Zápustková kovárna s.r.o. (obor kovárenství).

 

Současnost

Zajišťujeme generální dodávky staveb nebo jejich částí a to od projekce až po vlastní realizaci staveb. K hlavním stavebním produktům patří pozemní stavby (sportovní, občanské, průmyslové, inženýrské a dopravní stavby). Svým podílem na českém trhu se naše společnost řadí mezi střední firmy. 

 

Nejvyšší cíle společnosti

Posilovat a upevňovat prestiž firmy, důvěru zákazníků a motivaci zaměstnanců. Trvale racionalizovat systém řízení společnosti. Být trvale respektovanou společností, která se opírá o tradiční hodnoty pevných a stálých vztahů.

Hlavní zásady managementu

Vedení klade vysoké nároky na vytváření systému řízení jednotlivých zakázek a efektivní koordinace, která zaručuje spokojenost zákazníka. Snaží se co nejlépe porozumět zákazníkům plnit jejich potřeby k dlouhodobé spokojenosti. Buduje dodavatelské vztahy, které umožňují dosahovat co nejlepších výsledků.

Certifikace

Naše firma je také samozřejmě držitelem několika certifikací. (ISO 9001) (ISO 14001)

Máte dotazy?