• Stavebniny
  • Prodej pozemků
  • Stavbební činnost
  • Stavbební činnost
  • Zemní práce

Vznik a vývoj společnosti

Historická fotografie

Historie firmy

Firma byla založena v roce 1992 jako stavební společnost. O 2 roky později zakoupením objektu bývalé "sekyrkárny" v Horním Kostelci připojila ke své činnosti kovárenskou výrobu. Významné investice jsme provedli v oboru stavebním v roce 2004 a 2005 vybudováním technického, mechanizačního a skladovacího zázemí.

V roce 2011 jsme otevřeli novou administrativní budovu pro správu a vedení firmy. V oboru kovárenství jsme v roce 2005 až 2006 investovali do technologií reorganizace výroby. Zakončením restrukturalizace bylo završeno úsilí směřující k vytvoření dvou samostatně fungujících odvětví s možností vzájemné ekonomické a investiční podpory.

Současná fotografie

Současnost

Zajišťuje generální dodávky staveb nebo jejich částí a to od přípravy přes projektování až po vlastní realizaci staveb. K hlavním stavebním produktům patří pozemní stavby (občanské a bytové, sociální a průmyslové, rekonstrukce), ekologické, inženýrské a dopravní stavby. Svým podílem na českém trhu se naše společnost řadí mezi střední firmy. Společnost disponuje stavební kapacitou úměrnou k velikosti firmy. Zaměstnává okolo 50 zaměstnanců s průměrným ročním obratem 90 000 000 Kč.

Nejvyšší cíle společnosti

Posilovat a upevňovat prestiž firmy, důvěru zákazníků a motivaci zaměstnanců. Trvale racionalizovat systém řízení společnosti. Být trvale respektovanou společností, která se opírá o tradiční hodnoty pevných a stálých vztahů.

Hlavní zásady managementu

Vedení klade vysoké nároky na vytváření systému řízení jednotlivých zakázek a efektivní koordinace, která zaručuje spokojenost zákazníka. Snaží se co nejlépe porozumět zákazníkům plnit jejich potřeby k dlouhodobé spokojenosti. Buduje dodavatelské vztahy, které umožňují dosahovat co nejlepších výsledků.

Certifikace

Naše firma je také samozřejmě držitelem několika certifikací. ( ISO 9001 ) ( ISO 14001 )

x
Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies. Více informací. OK